gaziosmanpaşa bilgisayar tamircisi
İstanbul Sultangazi merkezli firmamızın bilgisayar tamiri bilgisayar bakım ve onarımı bilgisayar yerinde servis bilgisayar parça satışı bilgisayar kurulum ve sunucu sistemleri server backup/recovery hizmetleri ve kamera sistemleri gibi konularda bir telefon uzağınızdayız.Sultangazi'nin her neresinde olursanız olun evinizdeki veya şirketinizdeki bilgisayarlarda oluşan sorunlar hakkında bize danışabilirsiniz.Sultangazi'nin her yerine mobil servisimiz mevcuttur.

Teknobek Bilgisayar Sistemleri olarak gezici ekiplerimizle İstanbul Sultangazi ilçesinde

 • 50.YIL Mahallesi 
 • 75.YIL Mahallesi 
 • CEBECİ Mahallesi
 • CUMHURİYET Mahallesi
 • ESENTEPE Mahallesi
 • ESKIHABIBLER Mahallesi 
 • GAZİ Mahallesi 
 • HABİBLER Mahallesi 
 • İSMETPAŞA Mahallesi
 • MALKOÇOĞLU Mahallesi
 • SULTANÇİFTLİĞİ Mahallesi 
 • UĞURMUMCU Mahallesi 
 • YAYLA Mahallesi 
 • YUNUSEMRE Mahallesi 
 • ZÜBEYDEHANIM Mahallesi

gibi tüm Sultangazi Mahallelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini sultangazi bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Sultangazi Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde  eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetini de vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Sultangazi bilgisayar servisi hizmeti sadece Sultangazi civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidi değildir.Sultangazi bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Teknobek Bilgisayar Sistemleri UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Sultangazi bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

SULTANGAZİ bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ SULTANGAZİ BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Sultangazi bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veya yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları SULTANGAZİ BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

Teknobek bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka tarafımızdan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

7/24 Sultangazi Bilgisayar Servisi

Sultangazi bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli Sultangazi semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

SULTANGAZİ Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilirsiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. SULTANGAZİ Bilgisayar Servisi ile Sultangazi ve Diğer tüm bölgelerdeki müşterilerimiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

Neden Biz?

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir.SULTANGAZİ bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

Sultangazi Bilgisayar Servisi
Sultangazi Bilgisayar Tamiri
Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi
Sultangazi Bilgisayar Tamircisi